“Horr, do të denoncoj”- Plas sherri, ish-konkurrenti i Për’puthen kërcënon moderatorin

“Horr, do të denoncoj”- Plas sherri, ish-konkurrenti i

Publiku po priste me padurim se çfarë kishte ndodhur në studion e "Expuls" nga Ronaldo Sharka, pas publikimit të promos në rrjet e cila u bë virale, ku shihej një debat mes drejtuesit të emisionit Ronaldo Sharka dhe Erjon Gecës.

Shikoni videon qe u be trending ne rrjet.

 

 

EMISIONET