Ekskluzive/ Tola i thotë të gjitha: Për'puthen më ka prishur punë, Alvisa një "djall"

Ekskluzive/ Tola i thotë të gjitha: Për'puthen më ka

E ftuara në studio e ditës së enjte në D-Night ishte ish-konkurrentja e Për'puthen Tola . Ajo erdhi në studion e D-Night dhe tregoi më shumë rreth eksperiencës së saj pas eliminimit nga programi.

E pyetur nëse e gjitha kjo kishte të bënte me një skenar Tola na foli njëherë e mirë për këtë pjesë.

Videoja që u bë trending ne rrjet.

 

 

EMISIONET