Dëshmia e saj arrestoi 40 trafikantë, fjalët e fundit të Adelinës para se të hidhej nga ura

Dëshmia e saj arrestoi 40 trafikantë, fjalët e fundit të

Është publikuar në rrjetet sociale vieoja e Adelijna Sejdinit, pak para se të vetëvritej duke u hedhur nga një urë.

Në viedo gruaja paralajmëron se gjestin po e merr pas urdhrit të dëbimit nga autoritetet policore për të mos shkelur 1 vit në territorin e kryeqytetit Romë.

“Unë do vdes se do vdes nga kanceri , e di që nuk e kam të gjatë, por të paktën Adelinat e tjera nuk do të kenë fatin që kam pasur unë. Që kur lexova dokumentin kam makth dhe panik. Unë do pres pak dhe do shkoj të hidhem nga ura, tju vijë turp. Vdekja ime do ju mbetet në ndërgjegje ” thotë Adelina në video.

Shikoni videon qe preku te gjithe

 

EMISIONET