Vladimir Putin feston 67-vjetorin në natyrë

Presidenti rus Vladimir Putin festoi dje 67-vjetorin e lindjes. Me rastin e ditëlindjes ai ka pasuruar albumin e tij fotografik me foto të reja teksa relaksohet në pyll në kërkim të kërpurdhave.
Ditë pazari dhe protestash
24/04/2020 - 14:36
Deputetët sot në parlament
23/04/2020 - 17:52