Veliaj betohet: I jam mirënjohës Edi Ramës dhe PS-së

Erion Veliaj është betuar si kryetar i Bashkisë Tiranë, duke regjistruar kështu fillimin e një mandati të dytë qeverisës. Në fjalën e tij Veliaj shprehu mirënjohje për kryeministrin Edi Rama dhe socialistët për besimin dhe mbështetjen që i kanë dhënë në drejtimin e këtij institucioni. Foto: LSA