"Unaza e Re", dita e 26-të e protestës

Banorët e Astirit bllokuan edhe këtë të enjte rrugën tek Unaza e Re, për të 26 ditë me radhë. Deputetë të opozitës, Klevis Balliu nga PD dhe deputetët e LSI-së Endrit Braimllari dhe Silva Caka ishin në mbështetje të tyre. (FOTO: LSA)
Ëngjëjt në plazh
19/01/2018 - 11:56