"Unaza e Re", dita e 26-të e protestës

Banorët e Astirit bllokuan edhe këtë të enjte rrugën tek Unaza e Re, për të 26 ditë me radhë. Deputetë të opozitës, Klevis Balliu nga PD dhe deputetët e LSI-së Endrit Braimllari dhe Silva Caka ishin në mbështetje të tyre. (FOTO: LSA)
Zbulohen pankartat
27/01/2018 - 10:19
Foto fantastike nga Toka
25/01/2018 - 18:09