Trendi i motrave Hadid çmend rrjetet sociale

Supermodelet Bella dhe Gigi Hadid kanë ekspozuar trupin e tyre mahintës dhe zbuluan një trend seksi të 'Underboob'. Bella dhe Gigi janë dy nga modelet më të paguara, kështu që kur vjen puna për të nxjerr në pah tendencën populore të Underboob, e dinë shumë mirë sesi ta bëjnë atë. Të veshura me bluze të shkurtra, dy motrat kanë ekspozuar gjysmën e gjoksit. Dhe si modele ata e dinë që çdo veshje që tregon më shumë se ç'duhet, duket mirë. Por cila nga motra e bën atë më së miri vlersojeni ju...