Tifozja seksi fiton Botërorin rus

Kukulla e njohur ndërkombëtarisht si "Paddington Bear" nuk është e vetmja ambasadore e Perusë nëpër Botë. Kombëtarja amerino-latine merr pjesë në edicionin e 21-t të Kupës së Botës dhe në pah ka dal një tjetër arsye që të krenohen. Nissu Cauti, e njohur si "e dashura" e ekipit të Perusë është parë në shkallët e stadiumit "Mordovia Arena" gjatë ndeshjes që Peruja e humbi kundër Danimarkës. Megjithatë, Cauti u duk në një formë fantastike në shkallët e stadiumit dhe Peruja nuk ka pse të trishtohet aq shumë, pasi duelin e tribunave e ka fituar.