Të shtëna me armë zjarri në një lokal në Vlorë

Një person ka qëlluar me armë zjarri në qendër të qytetit të Vlorës. Sipas informacioneve paraprake, personi i cili është arrestuar ka qëlluar në drejtim të një lokali me kallashnikov. Ngjarja ka terrorizuar banorët dhe personat që ndodheshin në lokal, të cilët kanë mundur të neutralizojnë autorin. Nuk dihen ende rrethanat, ndërsa policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.