Tapeti i kuq 'seksi' për Toronto Film Festival

Sfilata e yjeve me doza super seksi në Festivalin e Filmit në Toronto të Kanadasë, që bashkon protagonistët e muajve të ardshëm. Kështu, një Lady Gaga tërheqëse, yll i filmit drejtuar nga Bradley Cooper "A star is born" (Lindi një yll) dhe më pas Salma Hayek me fustanin e saj të kuq që nxjerr në pah format e bëshme dhe akoma më tej Sienna Miller, Julia Roberts dhe një Penelope Cruz e mrekullueshme.
Kur orangutangu bën "selfie"
12/12/2017 - 08:55
Dëbora zbardh Dajtin
10/12/2017 - 22:14
Partizani-Teuta 2-1
10/12/2017 - 21:09