Tapeti i kuq 'seksi' për Toronto Film Festival

Sfilata e yjeve me doza super seksi në Festivalin e Filmit në Toronto të Kanadasë, që bashkon protagonistët e muajve të ardshëm. Kështu, një Lady Gaga tërheqëse, yll i filmit drejtuar nga Bradley Cooper "A star is born" (Lindi një yll) dhe më pas Salma Hayek me fustanin e saj të kuq që nxjerr në pah format e bëshme dhe akoma më tej Sienna Miller, Julia Roberts dhe një Penelope Cruz e mrekullueshme.
Kryeministria "në flakë"
11/05/2019 - 19:46
Tirana "fluturon" në finale
08/05/2019 - 19:25