Super-shtëpia që kushton pak.... 3.1 milionë dollarë

Një shtëpi luksoze me pamje mahnitëse përballë Oqeanit Paqësor dhe e formuar si një piramidë ka shkuar në treg për 3.1 milionë dollarë. Vendosur në majë të një kodre në Malibu të Kalifornisë, prona tre-dhoma gjumi me dy banjo duket nga Malibu Canyon, si dhe Point Dume.