Skënderbeu vijon përgatitjet "anti-Laçi"

Pas fitores kundër Partizanit dhe Kastriotit, skuadra e Skënderbeut po vijon përgatitjet në prag të sfidës kundër Laçit. Grupi në dispozicion të teknikut Orges Shehi është i plotë, ndërkohë që sfida mes Laçit dhe Skënderbeut është programuar për tu zhvilluar të premten.
Kur të godet fati i keq
21/11/2017 - 20:39
Sinkronizmi perfekt nën ujë
21/11/2017 - 18:10
Femra të "rrëmujshme"
20/11/2017 - 17:54