Skënderbeu vijon përgatitjet "anti-Laçi"

Pas fitores kundër Partizanit dhe Kastriotit, skuadra e Skënderbeut po vijon përgatitjet në prag të sfidës kundër Laçit. Grupi në dispozicion të teknikut Orges Shehi është i plotë, ndërkohë që sfida mes Laçit dhe Skënderbeut është programuar për tu zhvilluar të premten.
Shpallet fotografia e vitit
15/04/2018 - 09:14
Këtu vinë vajzat!
13/04/2018 - 18:08