Skënderbeu "poker" ndaj Laçit

Skënderbeu arriti një fitore komode 4-0 përballë Laçit. Në stadiumin "Skënderbeu" vendasit nuk e diskutuan për asnjë moment. Takimi u zhbllokua që në minutën e 5-të me atë të mbrojtësit Fidan Aliti, përpara se t'i linte skenën Ali Sowe. Sulmuesi nga Gambia realizoj dy herë, në minutat 36-të dhe 57-të. "Pokerin" e plotësoj sulmuesi i ri i "Ujqerve" Krasniqi. /Foto LSA/