"Sfilata" në Kuvend, njolla e Brahos ua prish kolegëve

Një elegancë si e ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, një prakticitet si i Ermonela Felaj, një seriozitet si i Belinda Ballukut apo deputetit Alket Hysenaj. Është kjo ajo që u pa në seancën e sotme parlamentare ku krahas diskutimeve në sallë, ashtu si çdo javë spikat edhe look-u i të zgjedhurve tanë. Gjithçka duket e kuruar në detaj, ku mund të cilësohej shumë mirë si "sfilatë" e moshave të mesme, nëse nuk do të ishte për atë, deputetin "babaxhan" Spartak Braho. Një njollë në pantallona, në një vend disi delikat, e prish disi këtë kurim perfekt të deputetëve dhe ministrave, të cilat duket se më shumë se fjalimet, kujdesen për dukjen e tyre. Foto: LSA
Kur të godet fati i keq
21/11/2017 - 20:39
Sinkronizmi perfekt nën ujë
21/11/2017 - 18:10
Femra të "rrëmujshme"
20/11/2017 - 17:54