Sfida me Partizanin, Kukësi i jep "dorën e fundit" përgatitjeve

Kukësi-Partizani është kryesfida e javës së 29-të të Kategorisë Superiore. Verilindorët vijnë me moralin e lartë në këtë përballje, ku në 11 javët e fundit kanë barazuar dy herë dhe humbur vetëm një. Në krahun tjetër Partizani nuk humbet prej 7 javës, ku ka regjistruar dy barazime dhe 5 fitore. Këto foto janë shkëputur nga stërvitja e futbollistëve të Kukësit në prag të këtij takimi mjaft delikat. / Fotot janë marrë nga "Facebook-u" i KF Kukësi/