Rita Ora performon me të brendshme

Rita Ora mahniti fansat ndërsa përformoi me të brendshme në koncertin në Hong Kong. Këngëtarja aktualisht po promovon këngën e saj të re me Liam Payne dhe festoi me fansat në emisionin Billboard Radio Live duke veshur vetëm një palë të brendshme me gurë të shndritshëm. E veshur me kostumin e bardhë me xhup gëzofi dhe me çizme deri të gjuri, Rita dukej super në formë dhe entuziaste.