Rikthehet ëngjëlli i Victoria Secret

Ish-ëngjëlli i Victoria Secret, Izabel Goulart ka lënë pas festimet për Krishtlindje dhe iu është rikthyer punës. Supemodelja ka treguar fizikun e saj të tonifikuar e të përsosur ndërsa pozonte me të bikini për Boxing Day në vendlindjen e saj Brazil. 33-vjeçarja e veshur me bikini jeshile pozoi pranë një peme tropikale. Izabel ndodhet në Brazil me pushime me të dashurin e saj Kevin Trapp dhe duket se të dy po shijojnë çdo moment.