Kur të famshmit kopjohen në mënyrë katastrofike

Komediania australiane u bë virale në vitin 2015 për rikrijimet e saj të fotografive të postuara në Instagram nga të famshmit. Që nga atëherë ajo ka vazhduar t’i dhurojë ndjekësve të saj imazhe të tilla dhe tani numëron 4.5 milionë ndjekës vetëm në Instagram, në mesin e tyre edhe disa fansa të famshëm si Kardashianët.