Reshjet e shiut shtyjnë Tirana-Flamurtari

Reshjet e shumta të shiut shtyjnë ndeshjen e parë të Kupës së Shqipërisë mes Tiranës dhe Flamurtarit. Terreni i pushtuar nga ujë detyroi arbitrin kryesor i takimit, Kreshnik Bajramaj të ftonte skuadrat në dhomat e zhveshjeve, në mënyrë që të merrnin një vendim për mbarëvajtjen e këtij takimi. Pasi biseduan gjithçka me zyrtarët e takimit dhe drejtuesit e dy ekipeve, u mor vendimi që sot ishte e pamundur të luhej dhe gjithçka do të vazhdojë nesër në orën 13:00./ Foto LSA.