Reperja zbulon më shumë se ç'duhet

Reperja e famshme Cardi B do të mendohet dy herë përpara se të vesh përsëri këtë fustan ngjyrë gri. Ndërsa performonte në Foxwoods Resort ajo zbuloi më shumë se çduhet. Fustani i shkurtër dhe me dekolte të hapur ekspozoi gjoksin e saj bombastik si edhe të pasmet në skenë.
Kukësi fiton ndaj Bylisit
23/11/2019 - 20:22