Rama dhe Balla qeshin me kreun e PD, Basha: Zgërdhimtarë!

Rama dhe Balla qeshin me kreun e PD, Basha: Zgërdhimtarë! Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha prej më shumë se 30 minuta vijon të mbajë të bllokuar foltoren e Kuvendit. Kjo e ka detyruar kryeparlamentarin Ruçi që të ndërpresë seancën, por edhe në rinisje Basha nuk ka pranuar të largohet nga foltorja.