Partizani luan "tenis" ndaj Lushnjës

Partizani arriti një fitore të thellë, në takimin e javës së 22-të ndaj Lushnjës. Skuadra e Starovës shënoi plot 6 herë ndaj lagunarëve, nga 3 gola për secilën pjesë. Mes borës, por edhe një stadiumi të boshatisur, të kuqtë arritën të tregonin spektakël dhe gola. /Foto LSA/
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47