Partizani-Kukësi 1-3

Partizani dhe Kukësi janë përballur bashkë në takimin e vlefshëm për javën e 20-të të Kategorisë Superiore, takim i mbyllur me fitoren e Kukësit 3 me 1/ Foto LSA