Foto pikante/ "Paqe" në Kamëz, Flamurtari largohet me pikë

Kamza nuk ka shkuar më shumë se një barazim 2-2 ndaj Flamurtarit në takimin e javës së 8-të të Kategorisë Superiore. Për kamzalinjtë golat mbajnë firmën e dy sulmuesve, Sabino Plakut dhe Ognjen Rolovic ndërsa Flamurtari u përgjigj me Busic e Musta. /Foto LSA/