Pamjet mahnitëse të Dubait i parë nga lart

Këto imazhe të realizuara me dron tregojnë pamje të rralla nga gradaçelat e ndryshme dhe jo vetëm të Dubait. Pamjet mahnitëse tregojnë rrokaqiejt e mëdhenj të qytetit, si dhe hotelet luksoze, portet për jahtet, autostratat e gjata dhe ishujt e vegjël.