Opozita e re/ Ligoraq Karamelo i rrethuar nga dy deputete

Në Parlamentin e Shqipërisë janë 14 deputetë, që kanë formuar tashmë opozitën e re. Ndërkohë janë edhe 3 deputetë, të cilët nuk pranuan të dorëzonin mandatet Myslim Murrizi dhe Rudina Hajdari të PD si dhe Lefter Koka nga LSI.
Naomi Campbell me photoshop?
28/03/2018 - 15:01
Lamtumirë Fabrizio Frizzi
28/03/2018 - 13:39
Protesta në Rrugën e Kombit
28/03/2018 - 11:14