Opozita e re/ Ligoraq Karamelo i rrethuar nga dy deputete

Në Parlamentin e Shqipërisë janë 14 deputetë, që kanë formuar tashmë opozitën e re. Ndërkohë janë edhe 3 deputetë, të cilët nuk pranuan të dorëzonin mandatet Myslim Murrizi dhe Rudina Hajdari të PD si dhe Lefter Koka nga LSI.
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47