Në shkallët e stadiumeve luhet një tjetër botëror

32 skuadra nga e gjithë bota marrin pjesë në kompeticionin më të madh futbollistik, Kupa e Botës. Në Rusi, vendi ku organizohet dhe ky eveniment, përpos skuadrave në fushë, qindra vajza do të jenë aty për të rrëmbyer çmimin si "Tifozja më e bukur e Botërorit Rusi 2018".
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47