Mysafiri special në stadiumin “Selman Stërmasi”

Ttrajneri i Kombëtares, Edi Reja, ndoqi sot në stadiumin “Selman Stërmasi” ndeshjen mes Partizanit dhe Teutës, e vlefshme për javën e 7-të të Kategorisë Superiore. Ai u pa në shoqërinë e drejtorit të Partizanit, Olsi Rama. Partizani barazoi në shtëpi ndaj Teutës, mes rezultatin 1-1 në një sfidë tepër të kontestuar, teksa të kuqtë u detyruan ta luanin me 10 lojtarë këtë përballje për afro 1 orë për shkak të ndëshkimit me karton të kuq të Romeros.