Muaji "rozë", Ermonela Jaho koncert bamirësie

Një koncert bamirësie në ndihmë të vajzave dhe grave të prekura nga kanceri i gjirit rikthen Ermonela Jahon në skenën shqiptare. Sopranoja me famë ndërkombëtare interpretoi krah 4 artisteve të tjera shqiptare mbrëmjen e së martës në Tiranë. Pas sukseseve në skenën ndërkombëtare Ermonela Jaho u rikthye në Shqipëri me një mision sa madhor por dhe emocional. Ne sallen e Katedrales Ortodokse, bashkë me katër artiste të tjera shqiptare Jaho mbajti një koncert bamirësie në ndihmë të grave dhe vajzave të prekura nga kanceri i gjirit. Foto: LSA
Kur të godet fati i keq
21/11/2017 - 20:39
Sinkronizmi perfekt nën ujë
21/11/2017 - 18:10
Femra të "rrëmujshme"
20/11/2017 - 17:54