Muaji "rozë", Ermonela Jaho koncert bamirësie

Një koncert bamirësie në ndihmë të vajzave dhe grave të prekura nga kanceri i gjirit rikthen Ermonela Jahon në skenën shqiptare. Sopranoja me famë ndërkombëtare interpretoi krah 4 artisteve të tjera shqiptare mbrëmjen e së martës në Tiranë. Pas sukseseve në skenën ndërkombëtare Ermonela Jaho u rikthye në Shqipëri me një mision sa madhor por dhe emocional. Ne sallen e Katedrales Ortodokse, bashkë me katër artiste të tjera shqiptare Jaho mbajti një koncert bamirësie në ndihmë të grave dhe vajzave të prekura nga kanceri i gjirit. Foto: LSA