Mozzik: Jay Z dhe Beyonce do të na urrejnë

Reperi njohur Mozzik dhe e dashura e tij Loredana Zefi janë një nga çiftet më të përfolura në Shqipëri. Ata janë majft aktive në rrjetet sociale dhe nuk ngurojnë t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit. Mozzik dhe Loredana publikojnë shumë foto me njëri-tjetrin. Së fundi reperi ka postuar në rrjetin e tij social një fotografi me të Loredanën, të dy të veshur me të zeza, me mbishkrimin: ‘Beyonce dhe Jay Z do të na urrejnë.’