Motra e yllit të Romës "çmend" rrjetin

Kristyna Schickova, motra më e madhe e qendërsulmuesit të Romës, Patrick Schik po çmend rrjetet sociale. Bukuroshja çeke ka postuar në "Instagram" disa foto provokuese dhe që nuk lënë asgjë për imagjinatë.
Foto fantastike nga Toka
25/01/2018 - 18:09
Albumi fotografik "Euro 2016"
22/01/2018 - 19:00