Motra e yllit të Romës "çmend" rrjetin

Kristyna Schickova, motra më e madhe e qendërsulmuesit të Romës, Patrick Schik po çmend rrjetet sociale. Bukuroshja çeke ka postuar në "Instagram" disa foto provokuese dhe që nuk lënë asgjë për imagjinatë.
Zbulohen pankartat
27/01/2018 - 10:19
Foto fantastike nga Toka
25/01/2018 - 18:09