Motra e yllit të Romës "çmend" rrjetin

Kristyna Schickova, motra më e madhe e qendërsulmuesit të Romës, Patrick Schik po çmend rrjetet sociale. Bukuroshja çeke ka postuar në "Instagram" disa foto provokuese dhe që nuk lënë asgjë për imagjinatë.
“Aksidente komike”
21/01/2018 - 14:04
Të jetosh brenda një tubi
19/01/2018 - 19:27