Motra e yllit të Romës "çmend" rrjetin

Kristyna Schickova, motra më e madhe e qendërsulmuesit të Romës, Patrick Schik po çmend rrjetet sociale. Bukuroshja çeke ka postuar në "Instagram" disa foto provokuese dhe që nuk lënë asgjë për imagjinatë.
Bën nxehtë
22/07/2019 - 18:57
Lamtumirë Beetle!
10/07/2019 - 08:37