Motra e yllit të Romës "çmend" rrjetin

Kristyna Schickova, motra më e madhe e qendërsulmuesit të Romës, Patrick Schik po çmend rrjetet sociale. Bukuroshja çeke ka postuar në "Instagram" disa foto provokuese dhe që nuk lënë asgjë për imagjinatë.
Las Vegas-i që nuk e prisje
13/08/2019 - 09:29
Spektakël nënujor!
10/08/2019 - 10:05