Mos harroni të shtunën, Erion Veliaj në emisionin e Roza Latit

Moderatorja e njohur, Roza Lati do t’i kthehet ekranit me emisionin ‘Why Not’ në RTV Ora News. Puntata e parë do të transmetohet ditën e shtunë, ora 22:30 me një të ftuar special. Bëhet fjalë për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj, me të cilin do zhvillohen shumë surpriza dhe batuta. Emisioni do jetë argëtues, prandaj ju ftojmë ta ndiqni cdo të shtunë në ekranin e Ora News.