Modelja tregon me krenari tregon celulitin

Ashley Graham njihet për format e saj të kolme dhe nuk ngurron që ti vendosë në pah. Modelja duke pozuar për Sports Illustrated Sëimsuit ka vendosur në plan të parë të pasmet e saj duke treguar me krenari celulitin. Ylli i pasarelave e veshur me sëimsuit dukej mjaft seksi dhe tërheqëse.