Mbijetesa në Superiore kalon nga shtëpia

Po luhet në "Selman Stërmasi" takimi mes Tiranës dhe Flamurtarit, i vlefshëm për javën e 36-të, të fundit për Kategorinë Superiore. Një duel mjaft i luftuar, me dy ekipet që kanë objektiva relativisht të kundërta. Bardheblutë duan të sigurojnë mbijetesën, teksa kuqezinjtë duan Europën. /Foto LSA