Macron feston si i çmendur

Presidenti Emmanuel Macron ka festuar si i çmendur fitoren e Francës në Kupën e Botës. Ai bashkë me bashkëshorten e tij dhe presidenten e Kroacisë kanë ndjekur finalen Francë-Kroaci.
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47