Kuvend, Rama e quan llaxore Berishën, Ruçi përjashton Nokën

Tension në Kuvend. Ndërsa Rama nga foltorja e Kuvendit replikonte me Berishën, deputeti Flamur Noka iu afrua foltores së kuvendit i indinjuar. Ruçi urdhëroi përjashtimin nga seanca Flamur Nokën dhe caktoi 5 minuta pushim.
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47