Kukësi vazhdon përgatitjet për takimin e kthimit në Champions

Pas barazimit në ndeshjen e parë dhe ndryshimit në pankinë, skuadra e Kukësit po i jep fund përgatitjeve për ndeshjen e dytë ndaj Valletta, takim ky i vlefshëm për raundin e parë kualifikues të Champions League. / Foto F.K Kukësi "Facebook"./
Magjia e "Arena Kombëtare"
10/11/2019 - 20:42
Halloween në Tiranë
31/10/2019 - 22:47