Kukësi mposht Vllazninë 2-0

Verilindorët mposhtën pastër 2-0 Vllazninë, duke "hipotekuar" vendin e dytë me 45 pikë, tre më shumë Laçi ndjekës dhe 15 pikë larg Skënderbeut kryesues. Golat për kampionët në fuqi të Shqipërisë u shënuan nga Ylli Shameti 34 minutë dhe Musolli 15 minuta nga fundi i gjithë takimit.
Kur natyra krijon kryevepra
14/01/2018 - 15:58
Kukësi-Fenerbahce 2 me 2
13/01/2018 - 20:50
Veshjet më të çuditshme
12/01/2018 - 17:03