Koronavirusi, qyteti i Wuhanit i kthehet normalitetit

Qyteti i Wuhanit në Kinë po i kthehet ngadalë normalitetit. Pasagjerët mbajnë radhë në stacionet e trenit dhe punëtorët e Honda janë përsëri në punë. Ndërkohë, Kina ka njoftuar se mbi 50 milion banorë në provincën e Humbait, ku infeksioni me koronavirus kishte shpërthyer në fund të vitit 2019, nuk do të jetë më i bllokuar.
Kujdes, Kryeministri!
25/03/2020 - 14:02
Durrësi dashuron Italinë
23/03/2020 - 13:33