Kombëtarja kuqezi solidarizohet me fëmijët autik

Është duke u luajtur në “Elbasan Arena” takimi miqësor mes Shqipërisë dhe Norvegjisë. Një test miqësorë që do i shërbejë Christian Panucci për t'u përgatitur skuadrën për në Ligën e Kombeve. Ndërkohë, kur dy ekipet po zbrisnin në fushën e lojës, lojtarët u shoqëruan nga fëmijët autik. Siç pritej në stadium nuk mungoj Presidenti i FSHF-së, Armand Duka. Foto LSA