Kim Kardashian lë pak vend për imagjinatën

Ajo nuk ka frikë të ekspozojë trupin e saj. Por Kim Kardashian mund të ketë zbuluar pak më shumë se ç'duhet në setin e ri fotografik. Ylli i televizioneve i ka lënë pak vend imagjinatës ndërsa pozonte në një plazh në Malibu. 37-vjeçarja u fotografua topless dhe mbante sipër një fustan transparent duke ekspozuar format e saj.
Si merret një tampon
15/04/2020 - 20:17
Pashkë në shtetrrethim
12/04/2020 - 17:34
Mesha e së premtes se mirë
10/04/2020 - 22:42